- Мощност: 300 W
- Ефект лууп: да
- DI изход: да
Ampeg SVT-CL Лампов бас усилвател
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
2 x 12AU7, 450, дърво, предусилвател: 2 x 12AX7, предусилвател, Шофьор: 1 x 12AX7, 800, master, мед, симетричен дист, Усилвател на усилването, настройка на BIAS, 300 Watt, мощност на усилвателя 6 x 6550, параметрични средни стойности: 5 позиции (220, високи, размери (ШxВхД): 61 х 29 х 33 см, 2 & 4 ома, 1600, тегло: 36 , 3 кг
Мощност: 300 W
С мощност до 300 W вие получавате много пространство за впечатляващ обем и динамика, независимо дали сте в студиото, у дома или на купон.
Ефект лууп: да
Effect Loop улеснява свързването на външни ефекти. Тази функция предоставя възможност за добавяне и редактиране на различни звукови ефекти, без да се засяга основният сигнал. Това е чудесно решение за музиканти и звукови инженери, които се нуждаят от повече гъвкавост и креативност при обработката на звука.
DI изход: да
Оборудван с DI изход, който позволява директно и балансирано прехвърляне на аудио сигнала към миксери или записващи устройства без загуба на качество. Този изход минимизира шума и смущенията, което го прави идеален за професионални среди, където е важно да се поддържа чист и силен сигнал при разширени връзки. DI изходът е идеален както за изпълнение на живо, така и за студиен запис.
Kоректор
- Treble
- Ultra-High/Low
- Gain
- Frequency
- Midrange
- Master
- Bass
Ефект лууп
Захранване
240V
Tегло
36,3 kg
Страна на произход
Виетнам
Купете Ampeg SVT-CL Лампов бас усилвател като сет.
SET с аксесоари. Ще се нуждаете от аксесоари и консумативи рано или късно. Купете ги сега и спестете малко пари и време. Няма да се налага да се занимавате с това по-късно. Освен това можете да сте сигурни, че аксесоарите в комплекта ще се подходящи за продукт ви.
Налични комплекти:
Въз основа на броя на отзивите: 1
Всички отзиви са от потвърдени клиенти, които са закупили продукт от нас в миналото.
Документи
Инструкции за безопасност
Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.
