Изберете държава за доставка на пратката

Ibanez AS73G-MSF Moonstone Silver Flat Джаз китара

5

Код на продукта: 1168844 (AS73G-MSF)

Ibanez AS73G-MSF Moonstone Silver Flat Джаз китара

5

Код на продукта: 1168844 (AS73G-MSF)

533 €
1 042,46 лв
Само по поръчка
Ще уточним времето за доставка след направена поръчка при доставчика.
Въз основа на поръчката ще се постараем да получим продукта колкото най-рано и ще се свържем с теб за да те информираме за датата на доставка. Ако не искаш да чакаш, разгледай алтернативните продукти (4).
Джаз китара Ibanez AS73G-MSF Moonstone Silver Flat Джаз китара

Ibanez AS73G-MSF Moonstone Silver Flat Джаз китара

533 €
1 042,46 лв
AS е полуакустична китара, създадена да се справя с почти всеки жанр музика. Пикапите са монтирани директно към централния блок за повишено поддържане и елиминиране на обратната връзка. Ibanez за първи път представи Artcore през 2002 г. и оттогава тя си остава китара с кухо тяло за музиканти от цял ​​свят. Комбинацията на Artcore от качествена...
  • Нижня дека и oбичайки: Linden
  • Верхня дека: Linden
  • Шия: Nyatoh
  • Гриф: Walnut
  • Конфигурация на пикапи: HH
  • Мост/тремоло: Gibraltar Performer

Ibanez AS73G-MSF Moonstone Silver Flat Джаз китара

Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:

AS е полуакустична китара, създадена да се справя с почти всеки жанр музика. Пикапите са монтирани директно към централния блок за повишено поддържане и елиминиране на обратната връзка. Ibanez за първи път представи Artcore през 2002 г. и оттогава тя си остава китара с кухо тяло за музиканти от цял ​​свят. Комбинацията на Artcore от качествена изработка и достъпна цена създаде легиони от предани фенове от различни жанрове като блус, кънтри, рок и джаз.

Artcore предлага на музикантите чистотата на джаз кутия от старата школа или хибриден полу-кух рокер. Линията е високо уважавана заради своя тон, устойчивост и експресивна възпроизвеждане. AS73G се предлага с врата Nyatoh, гриф от розово дърво и горна част, гръб и страни от липа. Освен това, той включва пикапи Classic Elite, Gibraltar Performer bridge и Quick Change III накрайник.

Tип

Tип: Semi-Hollow Body

Полуакустичната китара е електрическа китара с полукухо тяло, която съчетава характеристиките както на електрическата, така и на акустичната китара. Има вътрешна кухина, която подобрява резонанса и осигурява по-топъл тон от електрическите китари с пълно тяло, но е по-малко податлива на обратна връзка от китарите с кухо тяло. Полуакустичните китари са популярни в джаза, блуса и рока.

Tяло

Tяло: Linden

Липата е светло и меко дърво, което произвежда балансиран, мек тон със среден диапазон и меки високи. Той има по-слабо изразен бас и е известен със своите неутрални тонални характеристики, позволяващи ясни и чисти звуци. Популярна е с гладката си реакция и лекото тегло, което прави китарата удобна за свирене.

Шия

Шия: Nyatoh

Китарата разполага с гриф Nyatoh, който предлага комбинация от здравина и издръжливост, подобна на махагона. Nyatoh допринася за топъл и богат тон, което го прави идеален за китаристи, които търсят качествен резонанс.

Гриф

Гриф: Walnut

Орехът е средно твърда дървесина с наситен кафяв оттенък и отличителна зърнистост. Той предлага топъл, балансиран тон с ясна артикулация и добра реакция. Грифът от орех е ценен заради своята стабилност и усещане, като същевременно придава на китарата елегантен и естествен вид.

Конфигурация на пикапи: HH

Конфигурацията humbucker-humbucker означава, че китарата е оборудвана с два humbucker пикапа. Той предлага мощен, пълен звук с висока мощност и нисък шум, идеален за рок и метъл.

Пригодност
Размер

Pазмер

Full Size

Характеристики

Брой струни

6

Kоректор

Tone (2 x), Volume (2 x)

Копчета за управление

Bell-Style

Превключвател

3 Way, Pickups

Тип тунер ключове

Ibanez

Kлюч за регулиране грифa

да

Свойства

Предпочитана ръка

Дясна ръка

Цвят

Cив

Конфигурация на пикапи

HH

Брой прагчета

22

Cерия

AS Series

Профил на нека

AS

Сензори

Пасивен

Cензор за мостик

Ibanez Classic Elite

Cреден aдаптер за китара

не

Cензор за врата

Ibanez Classic Elite

Eлектроника

Passive

Мост/тремоло

Gibraltar Performer

Кант

Cream

Инкрустация грифа

Acrylic Block

Дебелина

010" / 052"

Нулево прагче (материал)

Пластмаса

Cutaway

да

Пикгард

Tortoise

Strap Button

Standard

Цвят според производителя

Moonstone Silver Flat

Материал

Покритие (финиш)

Satin Polyurethane

Tяло

Linden

Нижня дека и oбичайки

Linden

Верхня дека

Linden

Шия

Nyatoh

Гриф

Walnut

Гриф финиш

Satin Polyurethane

Конструкция на

Set-in

Хардуер

Gold-plated

Прът за гриф (Truss rod)

Dual Action

Аксесоари

Калъф/kуфар вкл.

не

Струни

D'Addario EXL140

Размери и тегло

Мензура (mm)

628

Pадиус грифа

12"

Pазмер прагчета

Medium

Нулево прагче (mm)

43

Държава

Страна на произход

Индонезия

5 / 5

Въз основа на броя на отзивите: 2

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Всички отзиви са от потвърдени клиенти, които са закупили продукт от нас в миналото.

L

Lennart S.

de Флаг

Германия

31.05.2023

Gute Verarbeitung, geiler Sound, geile Optik - die Gitarre ist eine Wucht. Ich bin rundum zufrieden!

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
D

DAVOR K.

hr Флаг

Хърватия

07.12.2022

Izvrsna kvaliteta izrade, odlična debljina vrata za sviranje kako Rock/Blues tako i jazz glazbe. Pragovi solidno izglađeni na rubovima, moguće još niže spustiti žice bez distorzije pragova, potenciometri kao na skupljoj varijanti. Premium dojam za pristupačnu cijenu.

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.

Документи

Инструкции за употреба
Информация за производителя
Производител:
Hoshino Gakki (Ibanez)
Aichi, 450-0001, Nagoya, Япония
Отговорно лице:
OLAND MEINL MUSIKINSTRUMENTE GMBH & CO. KG
Musik-Meinl-Str.1, 91468, Gutenstetten, Германия
Инструкции за безопасност

Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.