Ibanez SRF700-BBF Brown Burst Flat Фретлес бас китара
Марка: Ibanez
Код на продукта: 215752 (SRF700-BBF)
Ibanez SRF700-BBF Brown Burst Flat Фретлес бас китара
Марка: Ibanez
Код на продукта: 215752 (SRF700-BBF)
- Tяло: Okoume
- Шия: Клен, орех
- Гриф: Bound Panga Panga
Ibanez SRF700-BBF Brown Burst Flat Фретлес бас китара
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
The Ibanez SRF700 е бас китара без прагове, предназначена за музиканти, търсещи универсален и висококачествен инструмент. Този модел е част от линията Ibanez Bass Workshop и разполага с конструкция през врата за подобрено поддържане и превъзходен тон.Ключови характеристики:
- Тяло: Крила Okoume, прикрепени към конструкция от 5 части от клен/орех, осигуряваща лек, но резониращ звук.
- Шия: Дизайн от 5 части клен/орех за по-голяма устойчивост и превъзходен тон.
- Гриф: Разширен 30-фрет Panga Panga гриф, предлагащ достъп до ноти от горния регистър, обикновено достъпни само на изправен бас.
- Пикапи: Оборудван с Bartolini MK-1 пасивни пикапи с разделена намотка, осигуряващи широк честотен диапазон и подобрена дефиниция за максимална точност.
- мост: Персонализиран мост с AeroSilk Piezo пикапи, предназначени да подобрят акустичното "Upright" качество на звука.
- контроли: Шест копчета за индивидуален контрол върху пиезо активния тон, усилване/нарязване на високите честоти с магнитен пикап, усилване/нарязване на басите с магнитен пикап, сила на звука на пиезо, сила на звука на бридж и сила на звука на гърлото. В допълнение, подстригващите гърнета на задния панел позволяват индивидуални настройки на силата на пиезо за всяка струна.
- Хардуер: Cosmo черен обков за елегантен и професионален външен вид.
Tип
Брой струни
Kоректор
Piezo Volume, Piezo Tone, Bridge Volume, Neck Volume, Bass (Magnetic), Treble, Piezo (4 x)
Превключвател
Предпочитана ръка
Конфигурация на пикапи
Брой прагчета
Мост/тремоло
Eлектроника
Дебелина
Strap Button
Цвят според производителя
Brown Burst Flat
Покритие (финиш)
Tяло
Шия
Гриф финиш
Гриф
Хардуер
Прът за гриф (Truss rod)
Конструкция на
Възможност за работа на батерии
да
Tип на батерията
9V
Струни
Страна на произход
Индонезия
Документи
Информация за производителя
Инструкции за безопасност
Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.
