- Материал: Дърво
- Материал за седалка: Изкуствена кожа
- Регулируема височина: да
- Минимална височина: 490 mm
- Максимална височина: 590 mm
Roland RPB-D500 Дует табуретка за пиано Rosewood
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Roland RPB-D500RW е пиано пейка с регулируема височина с широка седалка, която позволява на двама души да играят един до друг. Той се отличава с първокачествено палисандрово дърво, плюс конструкция от масивно дърво за дълготрайна устойчивост. Горната част на седалката е с тапицерия за комфорт по време на дълги сесии за игра и асансьори, за да се осигури достъп до отделение за съхранение на ноти и аксесоари. Финал: Палисандър.
Материал за седалка: Изкуствена кожа
Изкуствената кожа предлага издръжлива и гъвкава повърхност, която имитира вида и усещането на естествената кожа. Осигурява комфорт и устойчивост, което го прави идеален за повърхности за сядане. Този материал е известен със своята лесна поддръжка, гладка текстура и дълготрайно качество, запазвайки външния си вид във времето.
Регулируема височина: да
Този продукт разполага с възможност за регулиране на височината, което позволява на потребителя да променя височината според специфичните си нужди и предпочитания.
Минимална височина: 490 mm
Минималната регулируема височина е 490 mm, което представлява най-ниската възможна настройка, която може да бъде постигната.
Максимална височина: 590 mm
Максималната регулируема височина е 590 mm, което представлява най-високата възможна настройка, която може да бъде постигната.
Дължина
Дължината е 75 см.
ширина
Ширината е 33,5см.
Регулируема височина
Цвят на седалката
Дължина (см)
75
Широчина (cm)
33,5
Tегло
13 kg
Страна на произход
Китай
Въз основа на броя на отзивите: 7
Всички отзиви са от потвърдени клиенти, които са закупили продукт от нас в миналото.
Документи
Инструкции за безопасност
Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.