Изберете държава за доставка на пратката

Gretsch G9240 Alligator Katalox FB 2-Tone Sunburst Резонатор китара

4,75

Код на продукта: 251739 (2718013503)

Gretsch G9240 Alligator Katalox FB 2-Tone Sunburst Резонатор китара

4,75

Код на продукта: 251739 (2718013503)

656 €
1 283,02 лв
Само по поръчка
Ще уточним времето за доставка след направена поръчка при доставчика.
Въз основа на поръчката ще се постараем да получим продукта колкото най-рано и ще се свържем с теб за да те информираме за датата на доставка.
Резонатор китара Gretsch G9240 Alligator Katalox FB 2-Tone Sunburst Резонатор китара

Gretsch G9240 Alligator Katalox FB 2-Tone Sunburst Резонатор китара

656 €
1 283,02 лв
Резонаторна китара от серията Roots Collection, която се отличава с луксозни срещи, за да осигури отличен блатист тон. Нейната жизненоважна особеност е Gretsch '' Ampli-Sonic '' бисквитенен резонаторен конус, покрит с косъм, който се върти ръчно в Източна Европа от почти 99% чист алуминий, давайки впечатляващо качество и обем на тона. Тялото на...
  • Верхня дека: Mahogany
  • Нижня дека и oбичайки: Mahogany
  • Шия: Mahogany
  • Гриф: Katalox

Gretsch G9240 Alligator Katalox FB 2-Tone Sunburst Резонатор китара

Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:

Резонаторна китара от серията Roots Collection, която се отличава с луксозни срещи, за да осигури отличен блатист тон. Нейната жизненоважна особеност е Gretsch '' Ampli-Sonic '' бисквитенен резонаторен конус, покрит с косъм, който се върти ръчно в Източна Европа от почти 99% чист алуминий, давайки впечатляващо качество и обем на тона. Тялото на инструмента е изработено от ламиниран махагон с вътрешна шумоизолация и трислойно свързване. Междинното "V" махагоново гърло е снабдено с каталоксов пръстен с 19 средни джубови фрези и абалони. Дължината на мащаба е 635 мм, радиусът на пръста е 400 мм, а ширината на костната гайка е 44,45 мм. Други характеристики включват 3х3 1930s Gretsch, Grover Sta-Tite, туба с твърд картек "Biscuit" с абанос / кленово седло и трапецовидна конзола и D'Addario EJ16 Phosphor Bronze струни (Light, gauges: .012-. 053). 2-цветен Sunburst цветен дизайн.

Покритие (финиш)

Покритие (финиш): Matte

Матовото покритие придава на повърхностите фин, ненатрапчив и елегантен вид без блясък. Този тип покритие се постига чрез използване на специални бои, лакове или покрития, които абсорбират светлината, вместо да я отразяват. Това осигурява гладко, незаслепяващо покритие, което придава на материалите изтънчен и модерен вид. Матовото покритие е популярно със способността си да прикрива малки несъвършенства и пръстови отпечатъци, което го прави удобен избор за ежедневна употреба.

Верхня дека

Верхня дека: Mahogany

Махагонът на горната плоча осигурява топъл, наситен тон. Акцентът е върху средните и ниските диапазони. Звукът е пълен, със силна устойчивост и кръгли високи, които добавят дълбочина и резонанс.

Шия

Шия: Mahogany

Китарата разполага с махагоново гърло за отлична здравина и стабилност. Махагонът е известен със своя силен резонанс, допринасящ за топъл, богат тон с отличителен среден диапазон.

Пригодност

Tип

Resonator

Характеристики

Брой струни

6

Тип тунер ключове

Grover

Свойства

Предпочитана ръка

Дясна ръка

Цвят

Burst

Cutaway

не

Профил на нека

Заоблени

Брой прагчета

19

Мост/тремоло

Ebony, Maple

Цвят според производителя

2-Tone Sunburst

Материал

Покритие (финиш)

Matte

Верхня дека

Mahogany

Нижня дека и oбичайки

Mahogany

Шия

Mahogany

Гриф

Katalox

Размери и тегло

Pазмер прагчета

Medium

Нулево прагче (mm)

44,5

Мензура (mm)

635

Държава

Страна на произход

Китай

4,75 / 5

Въз основа на броя на отзивите: 4

5 3
4 1
3 0
2 0
1 0

Всички отзиви са от потвърдени клиенти, които са закупили продукт от нас в миналото.

I

Ivica V.

hr Флаг

Хърватия

19.11.2025

Great for delta blues with slide.Really has that sound.

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
D

Dan G.

cz Флаг

Чехия

08.03.2023

T

Tibor P.

hu Флаг

Унгария

14.02.2022

N

Nadine S.

fr Флаг

Франция

29.07.2021

Très bonne guitare pour le blues en slide et merci beaucoup à Muziker, 10/10 pour le sérieux, la rapidité d'expédition, le petit cadeau. Très satisfait !

Много добра китара за блус слайд и благодаря много на Muziker, 10/10 за сериозността, скоростта на доставка, малкия подарък. Много доволен!

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.

Документи

Информация за производителя
Производител:
Fender Musical Instruments Corporation
311 Cessna Circle, 92878, Corona, Съединени щати
Отговорно лице:
Fender (EDC) B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27, 2132 WT, Hoofddorp, Холандия
Инструкции за безопасност

Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.