Изберете държава за доставка на пратката

Orange Rocker 15 BK Лампов усилвател

4,85

Код на продукта: 257972 (D-ROCKER-15-BK)

Orange Rocker 15 BK Лампов усилвател

4,85

Код на продукта: 257972 (D-ROCKER-15-BK)

853 €
1 668,32 лв
Само по поръчка
Предлага се само в магазина - трябва да се съобразите с по-дълго време за доставка
Въз основа на поръчката ще се постараем да получим продукта колкото най-рано и ще се свържем с теб за да те информираме за датата на доставка. Ако не искаш да чакаш, разгледай алтернативните продукти (4).
Лампов усилвател Orange Rocker 15 BK Лампов усилвател

Orange Rocker 15 BK Лампов усилвател

853 €
1 668,32 лв
С възможност за изход от 0,5, 1, 7 или 15 вата, Rocker 15 е изключително преносимо комбо, което се движи безпроблемно от дома, в студиото до сцената. И накрая, малък двуканален апарат, който е лесен за използване в спалнята и който може да бъде легален! С широко отворената система Rocker 15, малките места се грижат комфортно, въпреки миниатюрния...
  • Канали: 2
  • Мощност: 15 W
  • Говорители: 1x 10 "
  • Тип говорител: Voice of the World Gold Label
  • Eлектроника: 3x ECC83 (12AX7), 1x ECC81 (12AT7)
  • Тръби - изходен усилвател: 4x EL84

Orange Rocker 15 BK Лампов усилвател

Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:

С възможност за изход от 0,5, 1, 7 или 15 вата, Rocker 15 е изключително преносимо комбо, което се движи безпроблемно от дома, в студиото до сцената. И накрая, малък двуканален апарат, който е лесен за използване в спалнята и който може да бъде легален! С широко отворената система Rocker 15, малките места се грижат комфортно, въпреки миниатюрния отпечатък на ампера. Благодарение на високоговорителите на Voice of the World Gold Label и силните трансформатори, Rocker 15 има изключително мощна доставка, която напълно се възползва от своята изходна секция EL84. Дори когато се намалява мощността, тонът на усилвателя остава дебел и пълен, излъчвайки топла компресия на клапана и насищане, без да нарушава съседите. Умните опции настрана, Rocker 15 има истински характер - дизайн с двоен канал с обрат. Естественият канал е мечта на пурист с само едно копче: Volume. Фино балансиран и свръхестествено възпроизведен, този канал е перфектно излъчван, за да изведе "естествения" звук на инструмента под пръстите ви (или педалите под краката ви). Каналът "Dirty" е по-познат аспект с контролите за Gain, Volume и трибандов EQ раздел. И двата канала са много чувствителни към докосването и динамиката на игра, правейки Rocker 15 много гъвкав, независимо от опростеното му оформление. Амперметърът също така разполага с подходящ клапан за ефекти на клапаните за пълна чистота от входа към изхода. Така че, независимо дали имате нужда от платформа за практикуване, записване или записване в клубния кръг, Rocker 15 ще се превърне в усилвател за всеки случай.

Канали

Канали: 2

Този продукт има два канала, което ви дава гъвкавостта да свържете два аудио източника едновременно. Тази конфигурация ви позволява да комбинирате различни инструменти и ефекти, обогатявайки вашето звуково изражение и давайки ви повече вариативност.

Мощност

Мощност: 15 W

С мощност до 15 W вие получавате много пространство за впечатляващ обем и динамика, независимо дали сте в студиото, у дома или на купон.

Входен порт за крачен превключвател

Входен порт за крачен превключвател: да

Има вход за крачен превключвател, който ви позволява да управлявате различни функции на устройството, без да използвате ръцете си. С тази функция можете лесно да превключвате ефекти, канали или други настройки, докато играете, което е идеално за изпълнения на живо и плавен контрол, без да прекъсвате играта си.

Kоректор

Kоректор

  • Bass
  • Middle
  • Volume
  • Gain
  • Treble

Пригодност

Тип говорител

Voice of the World Gold Label

Характеристики

Канали

2

Говорители

1x 10 "

брой входове

1

Ефект лууп

да

MIDI интерфейс

не

Kоректор

Volume (2 x), Gain, Bass, Middle, Treble

Свойства

Мощност

15 W

Eлектроника

3x ECC83 (12AX7), 1x ECC81 (12AT7)

Тръби - изходен усилвател

4x EL84

Мощност (Watt)

15

Цвят

Черeн

Входове и изходи

Входен порт за крачен превключвател

да

Изход за слушалки

не

USB

не

Изход за говорител

да

DI изход

не

Ефекти

Pеверб

не

Захранване

Захранване

240V

Аксесоари

Включен е крачен превключвател

не

Включен захранващ aдаптер

не

Държава

Страна на произход

Китай

4,85 / 5

Въз основа на броя на отзивите: 11

4 1
3 0
2 0
1 0

Всички отзиви са от потвърдени клиенти, които са закупили продукт от нас в миналото.

F

Florian C.

fr Флаг

Франция

03.11.2025

Quatre positions de puissance, c'est un vrai confort entre les répétitions et l'entraînement à la maison. Un clean très claquant, c'est une parfaite plateforme à pédales. Un canal saturé très typique, mais je le préfère pas trop poussé au-delà d'un crunch avec le volume fort et un toucher très léger, là ça claque !

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
К

Клиент

de Флаг

Германия

11.05.2025

Tolles Teil zum üben. Schnelle Lieferung, alles gut!

Страхотен елемент за практикуване, бърза доставка, всичко е наред!

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
L

Lukáš B.

cz Флаг

Чехия

25.02.2025

К

Клиент

hr Флаг

Хърватия

23.12.2024

K

Karel P.

cz Флаг

Чехия

25.11.2024

Документи

Информация за производителя
Производител:
Orange
108 Ripon Way, WD6 2JA, Borehamwood (Hertfordshire), Обединено кралство
Отговорно лице:
Authorised Rep Compliance Ltd
Ground Floor, 71 Lower Baggot Street, D02 P593, Dublin, Ирландия
Инструкции за безопасност

Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.