Eurolite DISCOSTROBE50 Стробоскоп
4,35/5
Код на продукта: 225339 (DISCOSTROBE50)
4,35/5
Стрелката с регулируема светкавица (1-10 мига / секунда). Подходящ за по-малки помещения. Захранване: 230 V / 50 Hz с 25 W консумация на енергия. Размери: 135 x 97 x 55 мм. Тегло: 0,5 кг. .
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Захранване
Захранване
240V