Jackson X Series Warrior WRX24 Black Електрическа китара
Марка: Jackson
Код на продукта: 1006647 (2916600568)
Jackson X Series Warrior WRX24 Black Електрическа китара
Марка: Jackson
Код на продукта: 1006647 (2916600568)
- Tип: Warrior
- Tяло: Топола
- Шия: Kлен
- Гриф: Laurel
- Cензор за мостик: Jackson High-Output Humbucking
- Cензор за врата: Jackson High-Output Humbucking
Jackson X Series Warrior WRX24 Black Електрическа китара
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Вкоренен с чистокръвна ДНК на Джаксън, ултра-бърза игра и невероятна стойност, WRX24 се отличава с дължина на скалата 25,5 инча, резонансно тяло от топола и кленов врат през тялото с шарфова връзка и графитно подсилване за солидна стабилност, която предпазва от промени в климата и влажността. Помещавайки 24 джъмбо прага и отличителни инкрустации на акула, лавровият гриф с радиус от 12”-16” се извива по-драматично при гайката за лесно акордиране и се изравнява, когато се приближава до ставата на шията за завои с ниско действие, без да се напряга. Jackson® високопроизводителен хъмбъкинг бридж и нек пикапи осигуряват експанзивен глас, наситен с пълен тон със стегнат бас и много хруст и хармоници. WRX24 също има единични контроли за силата на звука и тона, трипосочно превключване на пикапа и система за тремоло с двойно заключване Floyd Rose® Special за превъзходна стабилност на струните и динамично тремоло действие.
Покритие (финиш): Satin
Сатененото покритие е популярно със способността си да комбинира свойствата както на гланцово, така и на матово покритие. Този тип покритие осигурява мек блясък, по-малко интензивен от гланца, но по-изразен от матовия. Това създава гладка на допир, леко отразяваща повърхност, която придава елегантен и изтънчен вид. Сатененото покритие е идеално за тези, които търсят баланс между визуална привлекателност и удобство, тъй като може да скрие малки несъвършенства и пръстови отпечатъци по-добре от лъскавите повърхности.
Tяло: Топола
Тополата е средно светло дърво, което произвежда добре балансиран тон с акцент върху средните честоти и меки баси. Има гладки и неутрални тонални характеристики. Това го прави универсален материал за широк спектър от музикални стилове. Тополата често се използва заради своята достъпност и постоянни тонални характеристики.
Шия: Kлен
Кленът е известен със своята здравина и стабилност, което го прави идеален за вратове, които трябва да издържат на огъване и изкривяване.
Гриф: Laurel
Лавърът е средно твърдо дърво с топъл кафяв тон и фина текстура. Осигурява добре балансиран тон с по-мека реакция, което допринася за комфортно изживяване при свирене. Грифът Laurel е достъпна алтернатива на по-скъпите дървета, като същевременно предлага добра стабилност и приятен външен вид.
Конфигурация на пикапи: HH
Конфигурацията humbucker-humbucker означава, че китарата е оборудвана с два humbucker пикапа. Той предлага мощен, пълен звук с висока мощност и нисък шум, идеален за рок и метъл.
Tип
Pазмер
Брой струни
Копчета за управление
Превключвател
Тип тунер ключове
Kлюч за регулиране грифa
Предпочитана ръка
Цвят
Конфигурация на пикапи
Брой прагчета
Cерия
X Series
Профил на нека
Сензори
Cензор за мостик
Cреден aдаптер за китара
Cензор за врата
Eлектроника
Мост/тремоло
Кант
Инкрустация грифа
Дебелина
Нулево прагче (материал)
Пикгард
Strap Button
Цвят според производителя
Black
Покритие (финиш)
Tяло
Верхня дека
Шия
Kлен
Гриф
Laurel
Гриф финиш
Конструкция на
Хардуер
Прът за гриф (Truss rod)
Възможност за работа на батерии
не
Мензура (mm)
Pадиус грифа
Pазмер прагчета
Нулево прагче (mm)
Страна на произход
Индонезия
Въз основа на броя на отзивите: 3
Всички отзиви са от потвърдени клиенти, които са закупили продукт от нас в миналото.
Документи
Информация за производителя
Инструкции за безопасност
Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.
