Изберете държава за доставка на пратката

Takamine GD30CELH-NAT Natural Електро-акустична китара Дреднаут

4,75

Код на продукта: 220056 (GD30CE-LH-NAT)

Takamine GD30CELH-NAT Natural Електро-акустична китара Дреднаут

4,75

Код на продукта: 220056 (GD30CE-LH-NAT)

515 €
1 007,25 лв
В наличност > 2 бр.
Happy Hours - използвай кода:  HAPPY-HOUR-ONLY-NOW при плащане и получете специална отстъпка за този продукт! Тази оферта е с ограничено време.
Електро-акустична китара Дреднаут Takamine GD30CELH-NAT Natural Електро-акустична китара Дреднаут

Takamine GD30CELH-NAT Natural Електро-акустична китара Дреднаут

515 €
1 007,25 лв
GD30CE-LH е версия за лява ръка на един от нашите най-продавани акустични/електрически модели от серията G. GD30CE-LH е достойна за сцена акустична/електрическа дредноут китара, която се отличава със солидна горна конструкция, мек изрез във венециански стил и превъзходно звучаща електронна система Takamine. Готов за всяка ситуация на изпълнение,...
  • Верхня дека: Solid Spruce
  • Нижня дека и oбичайки: Okoume
  • Шия: Mahogany
  • Гриф: Ovangkol
  • Сензори: Piezo
  • Eлектроника: TP-4TD

Takamine GD30CELH-NAT Natural Електро-акустична китара Дреднаут

Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:

GD30CE-LH е версия за лява ръка на един от нашите най-продавани акустични/електрически модели от серията G. GD30CE-LH е достойна за сцена акустична/електрическа дредноут китара, която се отличава със солидна горна конструкция, мек изрез във венециански стил и превъзходно звучаща електронна система Takamine. Готов за всяка ситуация на изпълнение, GD30CE разполага с горна част от солиден смърч и окуме отзад и отстрани, които произвеждат богат, резонансен звук. Тънкият махагонов врат и грифът ovangkol с радиус от 12" осигуряват страхотно усещане и възможност за възпроизвеждане, докато вградената система за предусилвател Takamine TP-4TD ви дава вграден тунер с трилентов EQ и контрол на усилването за отлично усилено представяне и гъвкавост. Други страхотни характеристиките включват синтетична костна гайка и седло за разделен мост, перлоидна розетка и инкрустации на точки, хромирани тунери и красиво гланцово покритие.

Верхня дека

Верхня дека: Solid Spruce

Плотът от масивен смърч предлага ясен, проникващ тон с изключителна проекция. Звукът е динамичен и балансиран, с богати високи и плътни баси. С течение на времето тонът се развива и подобрява, добавяйки повече дълбочина и сложност към звука.

Шия

Шия: Mahogany

Китарата разполага с махагоново гърло за отлична здравина и стабилност. Махагонът е известен със своя силен резонанс, допринасящ за топъл, богат тон с отличителен среден диапазон.

Покритие (финиш): полиран

Гланцовото покритие придава на всяка повърхност елегантен и луксозен вид. Този вид покритие се постига чрез нанасяне на няколко слоя лак или смола, които след това се полират до висок гланц. Това осигурява гладко, отразяващо покритие, подобряващо цвета и структурата на субстрата. Гланцираното покритие не само подобрява естетиката, но и предпазва от прах, влага и малки драскотини.

Kоректор

  • Treble
  • Bass
  • Gain
  • Middle

Тунер е вграден: да

Вграденият тунер ви позволява бързо и точно да настройвате инструменти директно от устройството. Тази функция елиминира нуждата от допълнителни устройства за настройка, увеличавайки удобството и ефективността на сцената или в студиото.

Възможност за работа на батерии: да

Захранването на батерията осигурява гъвкавост и мобилност. Тази функция ви позволява да използвате устройството навсякъде, дори на места, където няма електрически контакт. Захранването на батерията е идеално за ситуации, които изискват преносимост и независимост от мрежата, независимо дали сте на открито, на път или на място с ограничен достъп до електричество.

Пригодност

Tип

Dreadnought

Характеристики

Брой струни

6

Тип тунер ключове

Die Cast

Kоректор

Bass, Middle, Treble, Gain

Тунер е вграден

да

Kлюч за регулиране грифa

да

Свойства

Предпочитана ръка

Лява ръка

Cutaway

да

Цвят

Natural

Профил на нека

тънък

Брой прагчета

20

Сензори

Piezo

Мост/тремоло

Ovangkol

Eлектроника

TP-4TD

Инкрустация грифа

Dot

Нулево прагче (материал)

Synthetic Bone

Strap Button

Standard

Цвят според производителя

Natural

Материал

Верхня дека

Solid Spruce

Нижня дека и oбичайки

Okoume

Шия

Mahogany

Гриф

Ovangkol

Хардуер

Хром

Покритие (финиш)

полиран

Конструкция на

Semi-Solid

Прът за гриф (Truss rod)

Dual Action

Опаковка

Предлагана конфигурация

Стандартна оферта

Захранване

Възможност за работа на батерии

да

Tип на батерията

9V

Аксесоари

Калъф/kуфар вкл.

не

Размери и тегло

Нулево прагче (mm)

42,8

Pадиус грифа

12"

Мензура (mm)

643

Купете Takamine GD30CELH-NAT Natural Електро-акустична китара Дреднаут като сет.

SET с аксесоари. Ще се нуждаете от аксесоари и консумативи рано или късно. Купете ги сега и спестете малко пари и време. Няма да се налага да се занимавате с това по-късно. Освен това можете да сте сигурни, че аксесоарите в комплекта ще се подходящи за продукт ви.

Налични комплекти:

4,75 / 5

Въз основа на броя на отзивите: 26

4 3
3 0
2 0
1 0

Всички отзиви са от потвърдени клиенти, които са закупили продукт от нас в миналото.

H

Heureka.cz

cz Флаг

Чехия

11.12.2025

Doporučuje produkt

Cena, za kterou si ji může dovolit každý, dostanete ohromující zvuk jak na mikrofon tak z linky. Elektronika nevazbí ani když stojíte přímo před kombem. Čirá radost.

Препоръчва продукт

На цена, която всеки може да си позволи, получавате зашеметяващ звук както на микрофона, така и от линията. Електрониката не дрънка, дори когато стоите точно пред комбайна. Чиста радост.

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
J

Jan P.

cz Флаг

Чехия

10.12.2025

Příjemný krk, měkký dohmat a parádní zvuk. 100% Spokojenost.

Хубаво гърло, меко покритие и страхотен звук. 100% удовлетвореност.

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
F

Frantisek D.

sk Флаг

Словакия

22.09.2025

Mega spokojnost. Top produkt, krasny zvuk, nerozladuje sa, nadherne drzi naladena. Pekny dig zvuk z gitary. Odporucam

Мега удовлетворение. Топ продукт, красив звук, не се разстройва, държи се прекрасно. Приятен, дълбаещ звук от китарата. Препоръчвам я.

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
L

Lucian B.

ro Флаг

Румъния

16.09.2025

Suna bine insa produsul livrat catre mine are pickguard-ul lipit stramb si prin urmare trebuie inlocuit…

Звучи добре, но продуктът, изпратен до мен, има пикап, залепен накриво и следователно трябва да бъде заменен...

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.
L

Ladislav V.

sk Флаг

Словакия

29.01.2025

Spokojnosť, spĺňa čo som očakával.

Удовлетворение, отговаря на очакванията ми.

Автоматичен превод

Този отзив не може да бъде преведен.

Документи

Инструкции за употреба
Информация за производителя
Отговорно лице:
GBM Europe, s.r.o.
Drienova 1H, 82101, Bratislava, Словакия
Производител:
Takamine
3370-1 Sakashita, , , 508-0000, Nakatsugawa-Shi, Gifu, Япония
Инструкции за безопасност

Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.