- Tип: Chorus, Vibrato
- True bypass: да
- Kоректор: Depth, Speed
- Възможност за работа на батерии: не
- Захранване: 9V, Адаптер
JAM Pedals Waterfall Eфект за китара
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Педалите на JAM, любими за много китаристи, бас и клавишни играчи, WaterFall служи като опора в бордовете на такива величия като Джон Скофийлд, Нелс Клайн, Стив Лукатер, Антъни Джаксън и Джон Месдески в продължение на много години и се утвърди себе си като един от най-добрите аналогови педали за хорус/вибрато на пазара.
Той разполага с BBD чипове, вярни репродукции на Panasonic MN3207, 2 превключвателя, първият за избор между режими на хорус и вибрато, а другият за превключване към „по-влажен“ ефект, което води до по-дълбок, по-съвременен припев или повече интензивен, побъркан вибрато звук! Увеличете максимално контролите за дълбочина и скорост, за да получите ефекти от типа на говорителя Лесли!
WaterFall е изключително гъвкава, богата, 3D звучаща, тон-машина, която превърна дори най-твърдите хора, които мразят хорове!
Tип
- Chorus
- Vibrato
True bypass: да
Той има истинска функция за байпас, която гарантира, че когато ефектите са изключени, сигналът преминава директно през устройството без влияние или влошаване.
Kоректор
- Speed
- Depth
Входове: Jack 6,3 mm TS
Универсален конектор, използван за свързване на различни аудио устройства.
Изходи: Jack 6,3 mm TS
Универсален конектор, използван за свързване на различни аудио устройства.
Цвят
Съдържание на пакета
Страна на произход
Гърция
Документи
Инструкции за употреба
Инструкции за безопасност
Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.
