Изберете държава за доставка на пратката

Rotosound The King Henry Eфект за китара

Код на продукта: 1171790 (RKH1)

Rotosound The King Henry Eфект за китара

Код на продукта: 1171790 (RKH1)

322 €
629,78 лв
В наличност 1 бр.
Специална оферта! използвай кода:  FREEDELIVERY kупи този продукт с безплатна доставка.
Eфект за китара Rotosound The King Henry Eфект за китара

Rotosound The King Henry Eфект за китара

322 €
629,78 лв
Изпитайте топлината и богатството на a класически фазер от 60-те години , проектиран с високо пространство за главата и плавен, широкообхватен контрол над скоростта и дълбочината. The PEAK контрол функционира като копче за регенерация, което позволява a по-широк спектър от фазови ефекти , от фини размахвания до дълбока, резонансна модулация....
  • Tип: Phaser
  • True bypass: да
  • Kоректор: Depth, Peak, Rate
  • Възможност за работа на батерии: да
  • Захранване: 9V DC ( - )

Rotosound The King Henry Eфект за китара

Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:

Изпитайте топлината и богатството на a класически фазер от 60-те години , проектиран с високо пространство за главата и плавен, широкообхватен контрол над скоростта и дълбочината. The PEAK контрол функционира като копче за регенерация, което позволява a по-широк спектър от фазови ефекти , от фини размахвания до дълбока, резонансна модулация.

Създаден за автентичен тон , функциите на този педал истинско байпасно превключване , ръчно окабеляване , и първокласни винтидж компоненти , оставайки верен на легендарните дизайнерски техники на 1960 г , подсилени със съвременна надеждност.

Проектиран от Джон Орам - име, синоним на VOX & TRIDENT наследство—този фазер улавя същността на класическия аналогов звук. А светодиод със супер ниска мощност показва състоянието на мощността и скоростта на ефекта, докато входният контакт поддържа 9V до 18V захранвания (вътрешно регулиране) за максимална гъвкавост.

Tип: Phaser

Фейзърът е ефект, който разделя аудио сигнала на множество честотни ленти и измества фазата им, създавайки разтърсващ, „вихрещ“ или „свящ“ звук. Резултатът е отличителен модулиран тон с динамично движение. Фейзърите обикновено се използват за подобряване както на чисти, така и на изкривени звуци.

True bypass: да

Той има истинска функция за байпас, която гарантира, че когато ефектите са изключени, сигналът преминава директно през устройството без влияние или влошаване.

Kоректор

  • Peak
  • Rate
  • Depth

Входове: Jack 6,3 mm TS

Универсален конектор, използван за свързване на различни аудио устройства.

Изходи: Jack 6,3 mm TS

Универсален конектор, използван за свързване на различни аудио устройства.

Възможност за работа на батерии: да

Захранването на батерията осигурява гъвкавост и мобилност. Тази функция ви позволява да използвате устройството навсякъде, дори на места, където няма електрически контакт. Захранването на батерията е идеално за ситуации, които изискват преносимост и независимост от мрежата, независимо дали сте на открито, на път или на място с ограничен достъп до електричество.

Пригодност

Tип

Phaser

Характеристики

True bypass

да

Kоректор

Peak, Depth, Rate

Брой бутони

1

Свойства

Цвят

Жълт

Входове и изходи

Входове

Jack 6,3 mm TS

Изходи

Jack 6,3 mm TS

USB

не

SD слот

не

Опаковка

Предлагана конфигурация

Стандартна оферта

Захранване

Възможност за работа на батерии

да

Tип на батерията

9V

Захранване

9V DC ( - )

Аксесоари

Включен захранващ aдаптер

не

Държава

Страна на произход

Великобритания

Купете Rotosound The King Henry Eфект за китара като сет.

SET с аксесоари. Ще се нуждаете от аксесоари и консумативи рано или късно. Купете ги сега и спестете малко пари и време. Няма да се налага да се занимавате с това по-късно. Освен това можете да сте сигурни, че аксесоарите в комплекта ще се подходящи за продукт ви.

Налични комплекти:

Документи

Инструкции за употреба
Инструкции за безопасност

Моля, виж ръководството за потребителя за конкретните инструкции за безопасност за този продукт.