Turbosound TS-12W350/8W Бас високоговорител / Субуфер
1/5
Код на продукта: 990966
Като ново
Отстъпки
1/5
Код на продукта: 990966
- 10 %
Като ново
В наличност 1 бр.
- 10 %
Мощните PA високоговорители изискват драйвери Turbosound, които са проектирани да изведат най-доброто аудио представяне, независимо от жанра или приложението. 12-инчовият нискочестотен драйвер TS-12W350/8W осигурява стегнат и силен бас и поддържа до 1400 вата пикова мощност (350 вата RMS), с честотен диапазон, който се простира от 51 Hz до 3...
  • Tип: PA
  • Импеданс: 8 Oma
  • Честотен диапазон: 61 Hz - 3 kHz
  • Диаметър: 12"
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Мощните PA високоговорители изискват драйвери Turbosound, които са проектирани да изведат най-доброто аудио представяне, независимо от жанра или приложението. 12-инчовият нискочестотен драйвер TS-12W350/8W осигурява стегнат и силен бас и поддържа до 1400 вата пикова мощност (350 вата RMS), с честотен диапазон, който се простира от 51 Hz до 3 kHz. Рамката от лят под налягане алуминий е изключително здрава и лека, което я прави идеална за използване като резервен драйвер – или за внедряване в специално проектирани многопосочни PA кутии.
Пригодност
Tип
PA
Свойства
Нискочестотен говорител
12"
Импеданс
8 Oma
Честотен диапазон
61 Hz - 3 kHz
Акустика
Мощност RMS
350 W
Максимално звуково налягане (SPL)
95 dB
Размери и тегло
Диаметър (inch / инч)
Диаметър
12"