Montarbo SPOT1500
Montarbo SPOT1500
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Активен двупосочен говорител. SPOT1500 представлява "леката" версия на SPOT 2500T: няма бас-шкаф със специален усилвател. Това е компактна система с голяма насоченост, дълъг ход, характеризираща се с изключително висока разбираемост дори на големи разстояния, което го прави идеалният избор за приложения на живо. Той разполага с 1 W 15 "неодимов магнитен високоговорител, мощност 1500 W EIAJ (LF 1000 W, HF 500 W), честотен отговор 45 Hz - 20 kHz и макс. SPL 135 dB. Предварително настройва дистанционното управление и персонализиране посредством собствената софтуерна програма RAConLS и допълнителния USB интерфейс LD2.4. Размери: 44 х 78 х 49 см. Тегло: 35 кг.
Мощност
Диаметър (inch / инч)
15
Диаметър
15"