Revoltage Core 200 Column Система за колона PA
4,5/5
Код на продукта: 813648
Като ново
4,5/5
Код на продукта: 813648
Като ново
В наличност 1 бр.
Този продукт не може да бъде доставен във вашата страна в момента.
Система за колона PA Revoltage Core 200 Column Система за колона PA (Като ново)
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Вграденият мултимедиен плейър се справя със стрийминг от USB, SD карта и Bluetooth, така че можете да възпроизвеждате фонова музика директно, без да използвате отделно устройство за източник. Два XLR/6,35 мм комбинирани микрофонни/линейни входа с регулируемо ехо ви позволяват да изпълнявате вокали или реч, а стерео 3,5 мм линеен вход покрива външни устройства като телефони или лаптопи. XLR линейният изход ви позволява да захранвате втора система или звукозаписно бюро.
Какво има в кутията (основни характеристики):
Цялостна система за колонен озвучител - субуфер + колонен високоговорител + 2x дистанционни модули
8-инчов субуфер с 4x 2,5-инчов високоговорител за колона
Модулен дизайн с възможност за включване - 3 конфигурируеми настройки за височина
Вграден мултимедиен плейър - USB, SD карта и Bluetooth приемник
2x микрофонни/линейни входове - XLR/6,35 мм комбиниран с регулируем ехо ефект
1x стерео линеен вход - 3,5 мм жак за външни устройства
1x линеен изход - XLR панелен щепсел, 3-пинов
TWS Stereo Link - сдвояване на две устройства за истинско безжично стерео
Контроли за главен звук, усилване на басите и входно ниво
Функция за режим на готовност - автоматично изключване на захранването след 30 минути тишина
Вграден ограничител - предпазва от изкривяване при претоварване
Пригодност
Характеристики
Говорители
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
да
Mикрофон
не
WiFi
не
DSP
EQ
2 Bands
Свойства
Честотен диапазон
60 Hz - 18 kHz
Мощност
500 W
Цвят
Черeн
Нискочестотен говорител
8"
Високочестотен говорител
2,5" (1 )
Crossover Frequency (kHz)
0,35
Crossover Frequency
350 Hz
Екран
да
Материал
Входове и изходи
Входове
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Изходи
XLR
Вход за микрофон
да (2)
USB
AUX IN
SD слот
Акустика
Мощност RMS
200 W
Мощност RMS (Watt)
200
Максимално звуково налягане (SPL)
116 dB
Захранване
Възможност за работа на батерии
Захранване
100 - 240V