Revoltage Core 200 Column Система за колона PA
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Вграденият мултимедиен плейър се справя със стрийминг от USB, SD карта и Bluetooth, така че можете да възпроизвеждате фонова музика директно, без да използвате отделно устройство за източник. Два XLR/6,35 мм комбинирани микрофонни/линейни входа с регулируемо ехо ви позволяват да изпълнявате вокали или реч, а стерео 3,5 мм линеен вход покрива външни устройства като телефони или лаптопи. XLR линейният изход ви позволява да захранвате втора система или звукозаписно бюро.
Какво има в кутията (основни характеристики):
Цялостна система за колонен озвучител - субуфер + колонен високоговорител + 2x дистанционни модули
8-инчов субуфер с 4x 2,5-инчов високоговорител за колона
Модулен дизайн с възможност за включване - 3 конфигурируеми настройки за височина
Вграден мултимедиен плейър - USB, SD карта и Bluetooth приемник
2x микрофонни/линейни входове - XLR/6,35 мм комбиниран с регулируем ехо ефект
1x стерео линеен вход - 3,5 мм жак за външни устройства
1x линеен изход - XLR панелен щепсел, 3-пинов
TWS Stereo Link - сдвояване на две устройства за истинско безжично стерео
Контроли за главен звук, усилване на басите и входно ниво
Функция за режим на готовност - автоматично изключване на захранването след 30 минути тишина
Вграден ограничител - предпазва от изкривяване при претоварване
Tип
Честотен диапазон
Мощност
500 W
Цвят
Черeн
Нискочестотен говорител
Високочестотен говорител
Crossover Frequency (kHz)
0,35
Crossover Frequency
350 Hz
Екран
да
Housing
Входове
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Изходи
XLR
Вход за микрофон
USB
AUX IN
SD слот
Мощност RMS
200 W